Beoordelingen
9,0
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45
Langeweg 45

Langeweg 45

SINT PHILIPSLAND

koopsom

€ 175.000,- k.k.

Interesse?

Neem contact met ons op!

Neem contact met ons op

Omschrijving

Klusobject: hoekwoning met royale berging op een rustige plek dichtbij de Oosterschelde!

Aan de rand van het gezellige dorp Anna Jacobapolder staat deze kluswoning met veel potentie. De locatie is aantrekkelijk: een rustige straat met volop parkeergelegenheid aan de rand van het dorp, waar je zo de polder in of naar het water wandelt. De woning is ruim opgezet en beschikt op de 1e verdieping over 3 kamers. Het is een echte kluswoning; alles kan nog geheel naar eigen wens worden aangepakt, maar het begin is al gemaakt. De benedenverdieping is voorzien van kunststof kozijnen en er liggen 13 zonnepanelen op het dak. De achtertuin is voorzien van een royale stenen berging. Achter de schuur is er eventueel ook nog een stukje tuin te huur. Kortom, een ideale kans voor wie graag zelf de handen uit de mouwen steekt en een woning helemaal naar eigen smaak wil opbouwen!

Begane grond
Via de zijkant van de woning stap je binnen in een ruime hal met de meterkast en omvormer voor de zonnepanelen, het toilet, de trap naar boven met daaronder een handige trapkast en de doorgang naar de woonkamer.
De doorzonwoonkamer heeft een prettig formaat en beschikt over kunststof kozijnen met dubbel glas. Via de woonkamer is de keuken bereikbaar en biedt door het raam en de tuindeur (beiden kunststof en dubbel glas), veel lichtinval en geeft zicht op de tuin.

Eerste verdieping
De ruime overloop geeft toegang tot drie kamers. Alle kamers bieden mogelijkheden om naar eigen wens in te richten of te verbouwen. Desgewenst kan uiteraard in één van de kamers een badkamer worden gerealiseerd.

Tweede verdieping
Via een vlizotrap op de overloop is de bergzolder bereikbaar. Deze strekt zich uit over de volledige breedte van de woning en biedt volop bergruimte. Hier bevindt zich ook de CV-ketel (2012).

Tuin
De achtertuin is gunstig gelegen op het Zuidwesten en grotendeels voorzien van sierbestrating. Achterin de tuin staat een mooie vrijstaande stenen berging met een leuke overstek aan de voorzijde. De berging is voorzien van kunststof kozijnen, muur- en dakisolatie, elektra en verwarming. Bovendien is er een praktische steekzolder aanwezig voor extra opbergruimte. Dankzij de vrije achterom is de tuin goed bereikbaar.

Aanvullende informatie:
- Deze woning is nooit door de huidige verkoper bewoond geweest. In de koopovereenkomst zal dan ook een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen. Dit betekent dat de verkoper geen informatie uit eigen ervaring kan geven over het gebruik of de staat van de woning.
- Tevens zal er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule worden opgenomen. Dit houdt in dat de verkoper geen garanties kan geven op de staat van het verkochte en dat de gehele woning gerenoveerd dient te worden.
- De overdracht dient plaats te vinden bij Benschop en Figee Netwerk Notarissen te Middelharnis.

Sint Philipsland
Sint Philipsland is een rustig dorp op het gelijknamige schiereiland, waar de natuur en de nabijheid van water centraal staan. Je vindt er volop ruimte voor watersportactiviteiten zoals zeilen en duiken. De ligging biedt goede verbindingen naar de omliggende steden, zoals Bergen op Zoom en Rotterdam, maar biedt tegelijkertijd de rust en ruimte die Zeeland kenmerkt.

Wil je deze locatie zelf ervaren? Plan een afspraak bij Leunis Makelaars voor een bezichtiging!
Lees meer

Kenmerken

Overdracht
Koopsom
€ 175.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg
Bouw
Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
hoekwoning
Aantal woonlagen
3
Bouwjaar
1953
Onderhoud binnen
slecht
Onderhoud buiten
slecht
Voorzieningen
tv kabel, zonnepanelen, natuurlijke ventilatie
Energie
Verwarming
cv ketel
Warm water
cv ketel
C.V.-ketel
Vaillant EcoTec Pro (gas gestookt combiketel, uit 2012, eigendom)
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
331 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
3 m²
Bergruimte oppervlakte
12 m²
Indeling
Aantal kamers
4
Buitenruimte
Ligging
aan rustige weg, open ligging
Tuin
achtertuin met een oppervlakte van 70 m² en is gelegen op het zuidwesten
Garage / Schuur / Berging
Garage
geen garage
Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
vrijstaand steen

Plattegronden

Locatie

Downloads

Neem contact op

Vul onderstaande gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Naam *
Telefoonnummer *
E-mailadres *
Bericht *